1 Acre Agricultural/Farm Land for Sale in Narendra, Tehri Garhwal

Listing ID #1482247

  • 1.091 Acre
₹ 22 Cr. ₹ 20.16 Cr/Acre
Enquiry Now Get Phone No.
Noticed an issue with this listing? Report Here.

Places nearby

Narendra, Tehri Garhwal

View All (55)
  • Narendra Taxi Stand - 1 KM
  • State Bank of India - 1 KM
  • Rose Garden - 2 KM
  • The Taste Buds - 2 KM
  • Canara Bank ATM - 2 KM
  • Bank of Baroda - 2 KM
  • Bubudiwala Police Station - 2 KM
  • Auto Rickshaw Stand - 2 KM
  • Gujjarwala Bus Stand - 2 KM
  • JPN Hospital - 2 KM
  • Mega Mart - 3 KM
  • Garden Cafe - 3 KM
  • Union Bank ATM - 3 KM
  • Punjab National Bank - 3 KM
  • Pine Grove Park - 3 KM

• Government Primary School

    1 Km

  • DAV Public School

    2 Km

  • Sunshine Public School

    3 Km

  • St. Mary's Convent School

    4 Km

  • Army Public School

    5 Km

  • Government Degree College

    1 Km

  • SGRR PG College

    2 Km

  • Nanda Devi Institute of Nursing

    3 Km

  • Amrapali Institute of Technology and Sciences

    4 Km

  • Himalayan Institute of Pharmacy and Research

    5 Km

  • District Hospital Narendra

    1 Km

  • JPN Hospital

    2 Km

  • Oceanic Hospital

    3 Km

  • Apex Hospital

    4 Km

  • Shri Mahaveer hospitals

    5 Km

  • State Bank of India

    1 Km

  • Bank of Baroda

    2 Km

  • Punjab National Bank

    3 Km

  • ICICI Bank

    4 Km

  • HDFC Bank

    5 Km

  • Axis Bank ATM