3 BHK 1850 Sq.ft. Apartment for Sale in Sahakar Nagar, Bangalore
3 BHK 1850 Sq.ft. Apartment for Sale in Sahakar Nagar, Bangalore +3 more

Gardenia Residences
Listing ID #1483434

  • 3 Beds
  • 3 Baths
  • 3 Balcony
  • 1850 Sq.ft.
₹ 1.93 Cr. ₹ 10,432/Sq.ft.
Enquiry Now Get Phone No.
Noticed an issue with this listing? Report Here.

Places nearby

Sahakar Nagar, Bangalore

View All (55)
  • Sahakar Nagar Bus Stand - 0.5 KM
  • Sahakar Nagar Police Station - 0.8 KM
  • Union Bank of India ATM - 1.3 KM
  • Sahakar Nagar Metro Station - 1.3 KM
  • Kotak Mahindra Bank ATM - 1.5 KM
  • Amruthahalli Bus Stand - 1.6 KM
  • Beijing Bites - 1.6 KM
  • Cambridge Public School - 1.9 KM
  • Truffles - 1.9 KM
  • Kodigehalli Bus Stand - 2.1 KM
  • Sindhi High School - 2.3 KM
  • Vidyaranyapura Police Station - 2.4 KM
  • Nagarjuna Restaurant - 2.5 KM
  • Axis Bank - 2.6 KM
  • Empire Restaurant - 2.7 KM

• RK Gurukulam School

    1.5 Km

  • Cambridge Public School

    1.9 Km

  • Sindhi High School

    2.3 Km

  • Jain Heritage School

    2.7 Km

  • Rashtrothana Vidya Kendra

    3.4 Km

  • Brindavan College

    2.5 Km

  • St. Claret College

    3.2 Km

  • Presidency College

    3.4 Km

  • Kristu Jayanti College

    3.8 Km

  • Reva University

    4.1 Km

  • Chaitanya Hospital

    1.8 Km

  • Regal Hospital

    2.1 Km

  • Columbia Asia Hospital

    3.6 Km

  • Cloudnine Hospital

    3.9 Km

  • Motherhood Hospital

    4.2 Km

  • State Bank of India

    1.1 Km

  • Canara Bank

    1.9 Km

  • ICICI Bank

    2.4 Km