4 BHK 4246 Sq.ft. Apartment for Sale in Kirti Nagar, Delhi

Tarc Kailasa
4 BHK 4246 Sq.ft. Apartment for Sale in Kirti Nagar, Delhi
Listing ID #1483949

  • 4 Beds
  • 5 Baths
  • 2 Balcony
  • 4246 Sq.ft.
₹ 12 Cr. ₹ 28,262/Sq.ft.
Enquiry Now Get Phone No.
Noticed an issue with this listing? Report Here.

Places nearby

Kirti Nagar, Delhi

View All (55)
  • Kirti Nagar Bus Stand - 0.6 KM
  • Kirti Nagar Metro Station - 0.8 KM
  • Pizza Hut - 0.9 KM
  • State Bank of India - 1.1 KM
  • St. Lawrence Convent School - 1.2 KM
  • Pacific Mall - 1.2 KM
  • Haldiram's - 1.3 KM
  • Mansarover Garden Y Block Park - 1.4 KM
  • Shivaji College - 1.6 KM
  • Yes Bank ATM - 1.7 KM
  • Mayapuri Bus Terminal - 1.8 KM
  • Kotak Mahindra Bank ATM - 1.9 KM
  • Rajouri Garden Metro Station - 2.1 KM
  • Barbeque Nation - 2.2 KM
  • Raja Garden Police Station - 2.3 KM

• St. Lawrence Convent School

    1.2 Km

  • Hansraj School

    1.5 Km

  • Hans Raj Model School

    2.4 Km

  • Mira Model School

    2.8 Km

  • Tagore Public School

    3.1 Km

  • Shivaji College

    1.6 Km

  • Sri Aurobindo College

    2.3 Km

  • Bhagat Singh College

    3.5 Km

  • Ramanujan College

    3.7 Km

  • Ramjas College

    4.2 Km

  • Kalra Hospital

    1.7 Km

  • Maharaja Agrasen Hospital

    2.8 Km

  • Sant Parmanand Hospital

    3.2 Km

  • B L Kapur Memorial Hospital

    3.9 Km

  • Fortis Hospital, Shalimar Bagh

    4.5 Km

  • HDFC Bank

    0.8 Km

  • State Bank of India

    1.1 Km

  • ICICI Bank

    1.3 Km

  • Punjab National Bank