60000 Sq.ft. Factory for Sale in Halol, Vadodara
 60000 Sq.ft. Factory for Sale in Halol, Vadodara
 60000 Sq.ft. Factory for Sale in Halol, Vadodara

60000 Sq.ft. Factory for Sale in Halol, Vadodara
Listing ID #1481581

  • 2 Baths
  • 60000 Sq.ft.
₹ 8.50 Cr. ₹ 1,417/Sq.ft.
Enquiry Now Get Phone No.
Noticed an issue with this listing? Report Here.

Places nearby

Halol, Vadodara

View All (55)
  • Halol Bus Stand - 0.5 KM
  • Auto Stand - 0.7 KM
  • Halol Hospital - 1.2 KM
  • Bank of Baroda - 1.5 KM
  • Bright School - 1.7 KM
  • Panchmahal Bus Stand - 1.7 KM
  • Vardayani Hospital - 1.8 KM
  • ICICI Bank - 1.8 KM
  • Podar International School - 2.1 KM
  • Halol Railway Station - 2.1 KM
  • Vasant Nagar Bus Stand - 2.2 KM
  • Kesar Surgical Hospital - 2.3 KM
  • HM Patel Institute Of English Training - 2.4 KM
  • V Mart Shopping Mall - 2.5 KM
  • State Bank of India - 2.6 KM

• Halol English Medium School

    1.3 Km

  • Bright School

    1.7 Km

  • Podar International School

    2.1 Km

  • Sanskar Vidyalaya

    3.5 Km

  • Shreeji International School

    4.2 Km

  • HM Patel Institute Of English Training

    2.4 Km

  • Vadodara Institute of Management

    2.8 Km

  • BMA College Of Mass Communication

    3.2 Km

  • Smt. Y.P.Dhobi Government Arts College

    4.5 Km

  • Government Polytechnic Halol

    5 Km

  • Halol Hospital

    1.2 Km

  • Vardayani Hospital

    1.8 Km

  • Kesar Surgical Hospital

    2.3 Km

  • Vardika Hospital

    3.7 Km

  • Dhamish Hospital

    4.9 Km

  • Bank of Baroda

    1.5 Km

  • ICICI Bank

    1.8 Km