10000 Sq.ft. Office Space for Sale in Worli, Mumbai

Lodha Promina
10000 Sq.ft. Office Space for Sale in Worli, Mumbai
Listing ID #1481767

  • 3 Baths
  • 10000 Sq.ft.
₹ 135 Cr. ₹ 1.35 Lac/Sq.ft.
Enquiry Now Get Phone No.
Noticed an issue with this listing? Report Here.

Places nearby

Worli, Mumbai

View All (55)
  • Theobroma - 1.2 KM
  • Parel T. T. Bus Stand - 1.6 KM
  • Sophia College for Women - 1.6 KM
  • Mirchi and Mime - 1.6 KM
  • Podar International School - 1.7 KM
  • HDFC Bank - 1.7 KM
  • State Bank of India - 1.9 KM
  • Lower Parel Bus Depot - 2.1 KM
  • Tardeo Police Station - 2.1 KM
  • Priyadarshini Park - 2.3 KM
  • Arya Vidya Mandir School - 2.3 KM
  • ICICI Bank - 2.4 KM
  • Shivaji Park Bus Depot - 2.8 KM
  • Smoke House Deli - 2.9 KM
  • Axis Bank - 3.1 KM

• Podar International School

    1.7 Km

  • Sacred Heart Boys High School

    2.1 Km

  • Arya Vidya Mandir School

    2.3 Km

  • Bombay Scottish School

    3.5 Km

  • Dr. Pillai Global Academy

    4.5 Km

  • Sophia College for Women

    1.6 Km

  • Welingkar Institute of Management

    1.9 Km

  • KJ Somaiya College of Engineering

    3.2 Km

  • Narsee Monjee College of Commerce

    4.1 Km

  • Sydenham College of Commerce and Economics

    5 Km

  • Wockhardt Hospital

    1.5 Km

  • P. D. Hinduja Hospital

    2.8 Km

  • Tata Memorial Hospital

    3.4 Km

  • Lilavati Hospital

    3.7 Km

  • Breach Candy Hospital

    4.2 Km

  • HDFC Bank

    1.7 Km

  • State Bank of India

    1.9 Km