3 BHK 1600 Sq.ft. Villa for Sale in Purseni, Lucknow
3 BHK 1600 Sq.ft. Villa for Sale in Purseni, Lucknow
3 BHK 1600 Sq.ft. Villa for Sale in Purseni, Lucknow +4 more

SMJ Villa
3 BHK 1600 Sq.ft. Villa for Sale in Purseni, Lucknow
Listing ID #1482264

  • 3 Beds
  • 3 Baths
  • 4 Balcony
  • 1600 Sq.ft.
₹ 1.28 Cr. ₹ 8,030/Sq.ft.
Enquiry Now Get Phone No.
Noticed an issue with this listing? Report Here.

Places nearby

Purseni, Lucknow

View All (55)
  • Royal Cafe - 0.9 KM
  • Rajkiya Nirman Nigam Park - 1.3 KM
  • Thakurganj Bus Stand - 1.5 KM
  • Canara Bank ATM - 2.3 KM
  • Sardar Patel Junior High School - 2.4 KM
  • Phoenix United Mall - 2.5 KM
  • Jankipuram Bus Stand - 2.6 KM
  • The Urban Terrace - 2.7 KM
  • Central Academy Senior Secondary School - 3.1 KM
  • Wave Mall - 3.2 KM
  • Chinhat Police Station - 3.2 KM
  • Red Chilli Restaurant - 3.3 KM
  • Lucknow University - 3.3 KM
  • Bank of Baroda - 3.4 KM
  • St. Joseph's School - 3.5 KM

• Brightland Inter College

    1.2 Km

  • Sardar Patel Junior High School

    2.4 Km

  • Central Academy Senior Secondary School

    3.1 Km

  • St. Joseph's School

    3.5 Km

  • Rani Laxmibai Memorial Public School

    4.2 Km

  • Amity University Lucknow Campus

    2 Km

  • Lucknow University

    3.3 Km

  • Integral University

    3.8 Km

  • City College of Management & Technology

    4 Km

  • Rajat Degree College

    4.5 Km

  • Rajdhani Hospital

    1.8 Km

  • Sahara Hospital

    2.5 Km

  • Shekhar Hospital

    3 Km

  • Balrampur Hospital

    3.6 Km

  • Shalimar Hospital

    4.3 Km

  • State Bank of India

    1 Km

  • Punjab National Bank