2 BHK 850 Sq.ft. Apartment for Sale in Andheri West, Mumbai
2 BHK 850 Sq.ft. Apartment for Sale in Andheri West, Mumbai
2 BHK 850 Sq.ft. Apartment for Sale in Andheri West, Mumbai +1 more

Alpine Primo
2 BHK 850 Sq.ft. Apartment for Sale in Andheri West, Mumbai
Listing ID #1482771

  • 2 Beds
  • 2 Baths
  • 850 Sq.ft.
₹ 2.55 Cr. ₹ 30,000/Sq.ft.
Enquiry Now Get Phone No.
Noticed an issue with this listing? Report Here.

Places nearby

Andheri West, Mumbai

View All (55)
  • Yes Bank ATM - 0.4 KM
  • Shiv Sagar - 0.7 KM
  • City Mall - 0.9 KM
  • Criticare Hospital - 0.9 KM
  • Cafe Mondegar - 1.1 KM
  • Kokilaben Dhirubhai Ambani Hospital - 1.5 KM
  • DN Nagar Bus Stop - 1.5 KM
  • Azad Nagar Metro Station - 1.7 KM
  • ICICI Bank - 1.8 KM
  • Suchak Hospital - 1.8 KM
  • Priyadarshini Park - 1.9 KM
  • Versova Bus Stand - 1.9 KM
  • Urban Tadka - 1.9 KM
  • Andheri Bus Depot - 2.1 KM
  • Versova Police Station - 2.2 KM

• SVKM International School

    0.8 Km

  • Ryan International School

    1.2 Km

  • St. Louis Convent High School

    1.3 Km

  • Maneckji Cooper Education Trust School

    2.5 Km

  • Jamnabai Narsee School

    3.1 Km

  • V.K.M.'s Usha Pravin Gandhi College of Management

    1.2 Km

  • D. National College

    2.3 Km

  • Narsee Monjee College of Commerce and Economics

    2.8 Km

  • Mithibai College

    3.5 Km

  • Bhavan's College

    3.7 Km

  • Criticare Hospital

    0.9 Km

  • Kokilaben Dhirubhai Ambani Hospital

    1.5 Km

  • Suchak Hospital

    1.8 Km

  • Lifecare Diagnostics

    2.4 Km

  • Belle Vue Multispeciality Hospital

    3.2 Km

  • HDFC Bank

    0.5 Km

  • State Bank of India